Vizitinės kortelės

Kodėl svarbu išsirinkti tinkamą vizitinės kortelės dizainą?

Vizitinės kortelės – dažniausiai sudaro pirmąjį įspūdį apie Jus ir Jūsų veiklą. Joje talpinama trumpa informacija apie Jūsų veiklos pobūdį bei Jūsų kontaktai. Yra nemažai verslininkų, kurie nesureikšmina vizitinių kortelių svarbos – atmestinai užsako maketus, spausdina ant prasto popieriaus. Kaip Jums atrodo, kokį įspūdį sudaro įmonės vadovas, būsimam verslo partneriui įteikdamas sulankstytą popierėlį su savo telefono numeriu?

Dažnai tenka matyti, kada susitikime verslininkai tarpusavyje apsikeičia vizitinėmis kortelėmis. Kaip Jums atrodo, kai Jūsų potencialaus kliento rankose atsiranda 5 ar daugiau vizitinių kortelių, pagal ką būsimas klientas renkasi su kuo toliau bendradarbiauti? Kokybiška vizitinė kortelė turi būti spausdinama ant aukštos kokybės popieriaus, švaraus pjovimo, o šriftas ir dizainas, turi išsiskirti iš kitų, tačiau negali būti iššaukiantis. Jei Jūs nenorite sudaryti įspūdžio, kad Jūsų verslas pigus (prastos kokybės paslaugos, prekės ir t.t.), tai pagrindinei įmonės reprezentacinei priemonei turite skirti atitinkamą dėmesį ir numatyti tam skirtas sąnaudas. Kyla klausimas, kaip užtikrinti, kad Jūsų vizitinė kortelė atrodytų profesionaliai ir tiksliai atspindėtų Jūsų verslo kokybę? Atsakymai žemiau.

Vizitinės kortelės

Logotipas

Logotipas – įmonės firminis ženklas, jame gali atsispindėti įmonės pavadinimas ar su juo susijusi simbolika. Logotipas turėtų būti minimalistinis, neperkrautas, lengvai įsimenamas. Logotipas – viso Jūsų įmonės įvaizdžio pradžia, todėl jis turi būti unikalus, sukurtas specialiai Jūsų įmonei. Jei tokio dar neturite, turėtumėte tai aptarti su savo dizaineriu.

Duomenys apie Jus

Įsitikinkite, kad Jūsų vizitinės kortelės tekstas yra lengvai skaitomas ir jame išdėstyta, svarbiausia informacija. Galbūt akivaizdu, tačiau Jūsų kortelėje turėtų atsispindėti:

  • Vardas, pavardė;

  • Pareigos;

  • Darbo tel. nr.;

  • Mobilaus tel. nr.;

  • El. paštas;

  • Svetainės adresas;

  • Įmonės adresas (jei biuro neturite, tuomet adresas nebūtinas).

Dizainas

Vizitinės kortelės dizainas turi būti švarus ir negali užgožti Jūsų duomenų. Fono ir teksto spalvos turėtų būti pakankamai kontrastingos, kad būtų patogu skaityti, taip pat nesudėtingas šriftas. Kortelės spalvingumą reiktų derinti prie bendro įmonės pasirinkto įvaizdžio. Jei tokio dar neturite, aptarkite, tai su savo dizaineriu, jis tikrai Jums pagelbės.

Spausdinimas

Su savo dizaineriu aptarkite, būsimos vizitinės kortelės popieriaus storį bei spaudos galimybes. Dauguma aukštos kokybės vizitinių kortelių gaminamos su matinio laminato apdaila, tai apsaugo kortelę nuo nusitrynimo bei išblukimo, taip pat yra daug galimybių popieriaus dekoravimui pradedant reljefiniais įspaudais, baigiant netradiciniu kraštų nukirtimu. Jei Jums kilo klausimų dėl įmonės įvaizdžio formavimo, Jums mielai pagelbės www.tbstudio.lt. Vizitinių kortelių maketavimas Kaune. Esant poreikiui, paruoštas vizitines korteles galime išsiųsti ir į kitus miestus.

Naujausi darbai