Dizainas ir maketavimas – tiems, kas džiaugiasi vaizdais. Atskleiskite kitiems pasaulį, kurį matote savo akimis. TB Studio padės jums būti originaliais. Nesvarbu kas tai būtų – reklaminis lankstinukas, vizitinė kortelė, kalendorius, dėžutė, laiškas ar vokas – jis bus unikalus ir būdingas tik Jums.

Vienas iš daugelio būdų įamžinti įvykius – nufilmuoti norimą laikotarpį. Tačiau to neužtenka. Jeigu norite, kad Jūsų vaizdo medžiaga būtų patraukli ir įdomiai žiūrėtųsi – privalomas vaizdo medžiagos montavimas. Mes galime pasiūlyti Jums profesionalų video montavimą. Iškirpsime nepavykusius bei nereikalingus kadrus ir sumontuosime vaizdo filmą, kad jis būtų įdomus, dinamiškas, turėtų tinkamą ritmą, būtų suderintas ir puikiai papasakotų Jūsų pageidaujamą istoriją.

Skaityti daugiau
Užsakymo forma

Kiekvienas iš mūsų subtiliai suvokiame meną, jaučiame spalvas, raštus, formas. Menas yra kiekvienoje aplinkos detalėje – vizitinėje kortelėje, plakate, kataloge. Individualaus dizaino logotipas, lankstinukas ar iškaba gali padaryti Jūsų kompaniją išskirtine ir atpažįstama. Galime pasiūlyti kūrybingus dizaino sprendimus kiekvienam Jūsų projektui.

Skaityti daugiau
Užsakymo forma

Profesionaliai sumaketuoti ir kokybiškai atspausdinti paveikslai bei sienų dekoracijos. Galite pasirinkti iš gausybės mūsų pavyzdžių arba pateikti savo idėją, kurią mes įgyvendinsime nuo A iki Z.

Dekoracijos tipą galite pasirinkti pagal savo namų interjerą. Kiekvieną maketą galime atspausdinti ant drobės / įrėminto popieriaus/ sieninio lipduko. Atsiųskite interjero, kuriame planuojate kabinti dekoracijas, nuotraukas ir mes Jums pasiūlysime maksimalų sprendimą. Pateiksime fotomanipuliaciją, kaip pasirinktos dekoracijos atrodys Jūsų interjere.

Skaityti daugiau
Užsakymo forma